Prostetik Lens Fiyatları

Özel el yapımı prostetik lens fiyatları güncel fiyat listesidir. Fiyatlar göz rengi bununla birlikte lens yapım zorluk derecesine göre değişiklik göstermektedir.

İris kusurlu gözler için 4.500 tl ile 10.500 tl civarındadır. Kozmetik olarak özel göz rengi değişimi taleplerinde custom lens fiyat aralığı 14.200 tl ile 18.400 tl arasındadır.

Kişiye Özel Prostetik Lens Fiyatları

Kişiye Özel Prostetik Lens Fiyatları”, müşterilerin ihtiyaçlarına Paraleldir. Renk tonlama, konfor, dayanıklılık, boyutlar, su içeriği, oksijen iletimi hatta tasarımlara göre şekillenir. Neticede özel prostetik lensler fiyatları pahalı olmasına rağmen,  beklentilerin daha iyi karşılaması, aynı zamanda kullanım süresi açısından avantajlıdır.

Örneğin alt resimde bulunan şişenin ön tarafında gördüğünüz kontakt lens’in yüzeyi göz iris yapısına benzeyen bir grafik desenine sahiptir. Oysaki standart lenslerde böyle bir özelliğe rastlayamazsınız.

 

Özel Yapım Prostetik Lens Diamond

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kredi Kartı ve EFT Ödeme Bilgileri

Ödemelerinizi banka transferi (EFT) yolu ile bize iletebilirsiniz. Dilerseniz custom lens ödemelerinizi (0212) 570 80 13 ve (0212) 570 80 14 numaralı müşteri hizmetlerine telefonda kredi kart bilgilerinizi ileterek mail-order yolu ile tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Şube Kodu:0407 Hesap No:67983533 Hesap: Lensdünyası Ltd.Şti

İndirimler

Belirli zaman dilimlerinde eski üye ve yeni müşterilerimiz için indirimler geçerli olabilir. Örneğin, firmamızda, bayram veya yılbaşı gibi özel günler için indirim imkanı sunmaktayız. İndirimler, nakit veya kredi kartı gibi farklı ödeme yolları ile de sunulabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir